27.7.2017

Valmisfirmad Soomes

Oleme teinud klientidele valmisfirmasid. Valmisfirma ostes säästad aega, me teeme vajalikud dokumendid ja asjad sujuvad kiiresti. Aktisakapital (2500 eurot) on makstud. Firmad on registreeritud äriregistrisse ja neil on y-tunnus. Firmadel ei ole proovitud äritegevust. Telli meilt e-maili teel nimede list. Käibemaksukohuslase-, maksu- ja tööandjaregistri teeme firmale vajadusel tehinguga koos. Meilt leidub ka firmasid millel on valmis käibemaksukohuslase-, maksu- ja tööandjaregister.

Firma valmistamis teenus
Void ka kasutada firma valmistamis teenust. Siis asutame teile firma äriregistrisse soovitud andmetega. Firma asutamine votab aega moned nädalad, soltuvalt äriregistri järjekordadest. Firma asutamisega voib saada probleemiks liikmete maksuhäired, siis ei saa pangakontot avada. Siis soovitame valmisfirma ostmist.

Myygis olevad valmisfirmad:

Dnasat Oy registris 19.11.2010
Elisavahti Oy registris 22.01.2010
Rosneft Oy registris 2013
Transneft Oy registris 2013
Eckero Oy registris 2013

Vajalik info kui otsustad osta uue firma:

1. Uus omanik/ juhatuse liikmed/ asendusliikmed: Nimi, synniaeg pp.kk.aa ja passikoopiad.
Kui palju on juhatuse liikmeid?
Kui ainult yks siis vajad asendusliiget.
2. Omaniku ja firma uus aadress.
3. Telefoni number ja voimalusel e-maili aadress kui soovid seda registreerida.
4. Uus peamine ärivaldkond ( koik uued firmad on registreeritud laia tegevuspiirkonnaga “kogu juriidiline äri”. Aga maksuregister vajab täpsemat valdkonda. Näiteks ehitus)
5. Firma peab olema registreeritud Käibemaksukohuslase registrisse/ tööandjaregistrisse.
6. Firmade kodulinnaks on HELSINGI, SOOME. Palun teavitage meid kui soovite seda linna muuta.

Koik tehingud saab teha e-meili teel.

Uusi tuleb iga päev ja tellides nimede listi saate uutemate firmade andmed. Teeme koik vajalikud dokumendid ja tehingud käideldakse kiiresti ka e-maili teel. Teavitame vajalikud muudatused äriregistrisse kohe tehingu lopuleviimisega.